Šis 650i xDrive AT (450 hp) variklis buvo montuojamas F06/F12/F13 Gran Coupe sedan kėbule, kuris BMW buvo gaminamas nuo 2010m. iki 2015m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 5 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 9.2litre |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 70litre |
| Kuras | 95 RON |
| Teršalų emisijų standartas | EURO V |
| Maksimalus greitis | 250km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 4.5second |
| Tūris / talpa | 4395cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 450bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 5 500 to 6 000RPM |
| Sukimo momentas | 600Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2000up to 4 500 RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų skaičius | 8 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 89mm |
| Stūmoklio eiga | 88.3mm |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 8 |
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Apsisukimo spindulys | 11.95m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 4 |
|---|---|
| Ilgis | 5007mm |
| Plotis | 1894mm |
| Aukštis | 1392mm |
| Važiuoklės bazė | 2968mm |
| Priekinė ašis | 1600mm |
| Galinė ašis | 1665mm |
| Prošvaisa | 126mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 2015kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2550kg |
| Tūris / talpa | 570kg |
| Min. bagažinės talpa | 460litre |
| Maks. bagažinės talpa | 1265litre |
| Priekinės/galinės ašies apkrova | 1260/1325kg |
| Kėbulas | Sedanas |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Double wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Vidurkis | 11 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.