Šis L7 AT (185 hp) variklis buvo montuojamas E23 [Restyling] Sedanas kėbule, kuris BMW buvo gaminamas nuo 1982m. iki 1987m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 11 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 15.7litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 12.4litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 13.8litre |
| Degalų bako talpa | 85litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 540 to 690km |
| Kuras | 95 RON |
| Tūris / talpa | 3430cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 185bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 400RPM |
| Sukimo momentas | 290Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4000RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Cilindro skersmuo | 92mm |
| Stūmoklio eiga | 86mm |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 4 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 10.61m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 5014mm |
| Plotis | 1801mm |
| Aukštis | 1430mm |
| Važiuoklės bazė | 2795mm |
| Priekinė ašis | 1502mm |
| Galinė ašis | 1516mm |
| Prošvaisa | 132mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1605kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2075kg |
| Tūris / talpa | 470kg |
| Min. bagažinės talpa | 480litre |
| Maks. bagažinės talpa | 480litre |
| Priekinės/galinės ašies apkrova | 1012/1120kg |
| Kėbulas | Sedanas |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Lever, Dampers, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Drive axle, Trailing arms, Helical springs |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 18.8 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 14.9 litrai / 100km |
| Vidurkis | 16.6 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.