Šis 760Li AT (445 hp) variklis buvo montuojamas E65/E66 [Restyling] Sedanas kėbule, kuris BMW buvo gaminamas nuo 2005m. iki 2008m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 11 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 20.5litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 9.7litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 13.6litre |
| Degalų bako talpa | 88litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 430 to 910km |
| Kuras | 98 RON, 95 RON |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Maksimalus greitis | 250km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 5.6second |
| Tūris / talpa | 5972cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 445bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 000RPM |
| Sukimo momentas | 600Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3950RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 12 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 89mm |
| Stūmoklio eiga | 80mm |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 6 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 12.6m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 5179mm |
| Plotis | 1902mm |
| Aukštis | 1484mm |
| Važiuoklės bazė | 3128mm |
| Priekinė ašis | 1578mm |
| Galinė ašis | 1596mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 2255kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2680kg |
| Tūris / talpa | 500kg |
| Min. bagažinės talpa | 500litre |
| Maks. bagažinės talpa | 500litre |
| Priekinės/galinės ašies apkrova | 1295/1410kg |
| Permitted road-train weight | 4980kg |
| Kėbulas | Sedanas |
| Prošvaisa | 151mm |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Lever, Dampers, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone, Spring, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Miestas | 24.6 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 11.6 litrai / 100km |
| Vidurkis | 16.3 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.