Šis 740d AT (258 hp) variklis buvo montuojamas E65/E66 Sedanas (4 durų) kėbule, kuris BMW buvo gaminamas nuo 2001m. iki 2005m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 9 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 13.8litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 7.5litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 9.7litre |
| Degalų bako talpa | 88litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 640 to 1 170km |
| Kuras | Dyzelinas |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Maksimalus greitis | 250km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 7.4second |
| Tūris / talpa | 3901cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 258bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 4 000RPM |
| Sukimo momentas | 600Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1900up to 2 500 RPM |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Įpurškimas | Common Rail |
| Galios didinimas | Biturbo |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Cilindrų skaičius | 8 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 84mm |
| Stūmoklio eiga | 88mm |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 6 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 12.1m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 5029mm |
| Plotis | 1902mm |
| Aukštis | 1492mm |
| Važiuoklės bazė | 2990mm |
| Priekinė ašis | 1578mm |
| Galinė ašis | 1582mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 2115kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2620kg |
| Tūris / talpa | 580kg |
| Min. bagažinės talpa | 500litre |
| Maks. bagažinės talpa | 500litre |
| Permitted road-train weight | 4920kg |
| Kėbulas | Sedanas |
| Prošvaisa | 120mm |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Lever, Dampers, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone, Spring, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Miestas | 15.9 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 8.6 litrai / 100km |
| Vidurkis | 11.2 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.