Šis 730i Steptronic (258 hp) variklis buvo montuojamas G11/G12 Sedanas kėbule, kuris BMW buvo gaminamas nuo 2015m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 11 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 7.2litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 4.9litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 5.7litre |
| Degalų bako talpa | 78litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 1 080 to 1 590km |
| Kuras | 95 RON |
| Maksimalus greitis | 250km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 6.2second |
| Teršalų emisijų standartas | EURO VI |
| Tūris / talpa | 1998cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 258bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 5 000 to 6 500RPM |
| Sukimo momentas | 400Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1550up to 4 400 RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 82mm |
| Stūmoklio eiga | 94.6mm |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 8 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 12.5m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 5098mm |
| Plotis | 1902mm |
| Aukštis | 1467mm |
| Važiuoklės bazė | 3070mm |
| Priekinė ašis | 1618mm |
| Galinė ašis | 1646mm |
| Prošvaisa | 135mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1755kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2355kg |
| Tūris / talpa | 675kg |
| Min. bagažinės talpa | 515litre |
| Maks. bagažinės talpa | 515litre |
| Priekinės/galinės ašies apkrova | 1085/1315kg |
| Kėbulas | Sedanas |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Pneumatic, Multi wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Pneumatic, Multi wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Miestas | 8.6 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 5.9 litrai / 100km |
| Vidurkis | 6.8 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.