Šis 4.0 MT (420 hp) variklis buvo montuojamas E90/E92/E93 Kabrioletas kėbule, kuris BMW buvo gaminamas nuo 2007m. iki 2013m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 1 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Kabrioletas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 4 |
| Plotis | 1804mm |
| Ilgis | 4615mm |
| Aukštis | 1392mm |
| Važiuoklės bazė | 2761mm |
| Priekinė ašis | 1540mm |
| Galinė ašis | 1539mm |
| Min. bagažinės talpa | 210litre |
| Maks. bagažinės talpa | 350litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1885kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2280kg |
| Tūris / talpa | 395kg |
| Priekinės/galinės ašies apkrova | 1060/1270kg |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 3999cm3 |
| Variklio galia | 420bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 8 300RPM |
| Sukimo momentas | 400Nm |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Cilindrų skaičius | 8 |
| Cilindro skersmuo | 92mm |
| Stūmoklio eiga | 75.2mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3900RPM |
| Kuras | 98 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 250km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 5.3second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 18litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 9.6litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 12.7litre |
| Degalų bako talpa | 63litre |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 350 to 660km |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 6 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Miestas | 21.6 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 11.5 litrai / 100km |
| Vidurkis | 15.2 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.