Šis 3.0 DCT (431 hp) variklis buvo montuojamas F80 Sedanas kėbule, kuris BMW buvo gaminamas nuo 2013m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 1 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Sedanas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Plotis | 1877mm |
| Ilgis | 4671mm |
| Aukštis | 1424mm |
| Važiuoklės bazė | 2812mm |
| Priekinė ašis | 1579mm |
| Galinė ašis | 1603mm |
| Prošvaisa | 120mm |
| Maks. bagažinės talpa | 480litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1560kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2100kg |
| Min. bagažinės talpa | 480litre |
| Tūris / talpa | 540kg |
| Priekinės/galinės ašies apkrova | 990/1170kg |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 2979cm3 |
| Variklio galia | 431bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 5 500 to 7 300RPM |
| Sukimo momentas | 550Nm |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Galios didinimas | Biturbo |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Cilindro skersmuo | 84mm |
| Stūmoklio eiga | 89.6mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1850up to 5 500 RPM |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Kuras | 98 RON, 95 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 250km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 4.1second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 11.1litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 6.7litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 8.3litre |
| Degalų bako talpa | 60litre |
| Teršalų emisijų standartas | EURO VI |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 540 to 900km |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Double wishbone, Dampers, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Pavarų dėžė | Elektroninė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Pavarų skaičius | 7 |
| Apsisukimo spindulys | 12.2m |
| Miestas | 13.3 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 8 litrai / 100km |
| Vidurkis | 10 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.