Šis 3.8 MT (340 hp) variklis buvo montuojamas E34 Sedanas kėbule, kuris BMW buvo gaminamas nuo 1988m. iki 1995m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 1 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Sedanas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Plotis | 1751mm |
| Ilgis | 4720mm |
| Aukštis | 1392mm |
| Važiuoklės bazė | 2761mm |
| Priekinė ašis | 1474mm |
| Maks. bagažinės talpa | 460litre |
| Galinė ašis | 1496mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1650kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2150kg |
| Min. bagažinės talpa | 460litre |
| Tūris / talpa | 500kg |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 3795cm3 |
| Variklio galia | 340bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 900RPM |
| Sukimo momentas | 400Nm |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Cilindro skersmuo | 94.6mm |
| Stūmoklio eiga | 90mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4750RPM |
| Kuras | 98 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 250km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 5.9second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 18litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 8.3litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 12litre |
| Degalų bako talpa | 80litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 440 to 960km |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Lever, Dampers, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Drive axle, Trailing arms, Helical springs, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 11m |
| Miestas | 21.6 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 10 litrai / 100km |
| Vidurkis | 14.4 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.