Šis 5.0 SMG (507 hp) variklis buvo montuojamas E63/E64 Kupė kėbule, kuris BMW buvo gaminamas nuo 2004m. iki 2010m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 0 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Kupė |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 4 |
| Plotis | 1855mm |
| Ilgis | 4871mm |
| Aukštis | 1372mm |
| Važiuoklės bazė | 2781mm |
| Priekinė ašis | 1567mm |
| Min. bagažinės talpa | 450litre |
| Galinė ašis | 1584mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1785kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2200kg |
| Tūris / talpa | 490kg |
| Maks. bagažinės talpa | 450litre |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 4999cm3 |
| Variklio galia | 507bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 7 750RPM |
| Sukimo momentas | 520Nm |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Cilindrų skaičius | 10 |
| Cilindro skersmuo | 92mm |
| Stūmoklio eiga | 75.2mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 6100RPM |
| Kuras | 98 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 250km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 4.6second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 22.7litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 10.2litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 14.8litre |
| Degalų bako talpa | 70litre |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 310 to 690km |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Lever, Dampers, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone, Spring, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Pavarų dėžė | Elektroninė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Pavarų skaičius | 7 |
| Apsisukimo spindulys | 12.5m |
| Miestas | 27.2 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 12.2 litrai / 100km |
| Vidurkis | 17.8 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.