Šis 4.4 M-DCT (560 hp) variklis buvo montuojamas F06/F12/F13 Kabrioletas kėbule, kuris BMW buvo gaminamas nuo 2012m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 1 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Kabrioletas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 4 |
| Plotis | 1899mm |
| Ilgis | 4898mm |
| Aukštis | 1368mm |
| Važiuoklės bazė | 2851mm |
| Priekinė ašis | 1631mm |
| Min. bagažinės talpa | 300litre |
| Maks. bagažinės talpa | 350litre |
| Galinė ašis | 1612mm |
| Prošvaisa | 107mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1980kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2410kg |
| Priekinės/galinės ašies apkrova | 1200/1260kg |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 4395cm3 |
| Variklio galia | 560bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 6 000 to 7 000RPM |
| Sukimo momentas | 680Nm |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Galios didinimas | Biturbo |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Cilindrų skaičius | 8 |
| Cilindro skersmuo | 89mm |
| Stūmoklio eiga | 88.3mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1500up to 5 750 RPM |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 250km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 4.3second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 14.4litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 7.9litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 10.3litre |
| Degalų bako talpa | 80litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 560 to 1 010km |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Double wishbone, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Pavarų dėžė | Elektroninė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Pavarų skaičius | 7 |
| Apsisukimo spindulys | 12.1m |
| Miestas | 17.3 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 9.5 litrai / 100km |
| Vidurkis | 12.4 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.