Šis 4.4 M-DCT '16 (560 hp) variklis buvo montuojamas F06/F12/F13 Gran Coupe sedan kėbule, kuris BMW buvo gaminamas nuo 2012m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 1 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 13.9litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 7.6litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 9.9litre |
| Degalų bako talpa | 80litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 580 to 1 050km |
| Kuras | 95 RON |
| Teršalų emisijų standartas | EURO V |
| Maksimalus greitis | 250km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 4.2second |
| Tūris / talpa | 4395cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 560bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 6 000 to 7 000RPM |
| Sukimo momentas | 680Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1500up to 5 750 RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų skaičius | 8 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 89mm |
| Stūmoklio eiga | 88.3mm |
| Pavarų dėžė | Elektroninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 7 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 12.5m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 5011mm |
| Plotis | 1899mm |
| Aukštis | 1395mm |
| Važiuoklės bazė | 2964mm |
| Priekinė ašis | 1631mm |
| Galinė ašis | 1612mm |
| Prošvaisa | 110mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1950kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2410kg |
| Tūris / talpa | 535kg |
| Min. bagažinės talpa | 460litre |
| Maks. bagažinės talpa | 460litre |
| Priekinės/galinės ašies apkrova | 1180/1260kg |
| Kėbulas | Sedanas |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Miestas | 16.7 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 9.1 litrai / 100km |
| Vidurkis | 11.9 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.