Šis 18i sDrive AT (136 hp) variklis buvo montuojamas F48 SUV kėbule, kuris BMW buvo gaminamas nuo 2015m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 5 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 6.4litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 4.7litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 5.3litre |
| Degalų bako talpa | 51litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 800 to 1 090km |
| Kuras | 95 RON |
| Teršalų emisijų standartas | EURO VI |
| Maksimalus greitis | 200km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 9.7second |
| Tūris / talpa | 1499cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 136bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 4 400RPM |
| Sukimo momentas | 220Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1250RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų skaičius | 3 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 82mm |
| Stūmoklio eiga | 94.6mm |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 6 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 11.4m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4439mm |
| Plotis | 1821mm |
| Aukštis | 1598mm |
| Važiuoklės bazė | 2670mm |
| Priekinė ašis | 1561mm |
| Galinė ašis | 1562mm |
| Prošvaisa | 183mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1505kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2005kg |
| Tūris / talpa | 575kg |
| Min. bagažinės talpa | 505litre |
| Maks. bagažinės talpa | 1550litre |
| Priekinės/galinės ašies apkrova | 1040/1010kg |
| Permitted road-train weight | 3705kg |
| Kėbulas | SUV |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Spring |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Miestas | 7.7 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 5.6 litrai / 100km |
| Vidurkis | 6.4 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.