Šis sDrive25d Steptronic (218 hp) variklis buvo montuojamas F15 SUV kėbule, kuris BMW buvo gaminamas nuo 2013m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 11 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 6.5litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 5.2litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 5.6litre |
| Degalų bako talpa | 75litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 1 150 to 1 440km |
| Kuras | Dyzelinas |
| Teršalų emisijų standartas | EURO VI |
| Maksimalus greitis | 220km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 8.2second |
| Tūris / talpa | 1995cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 218bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 4 400RPM |
| Sukimo momentas | 450Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1500up to 2 500 RPM |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Common Rail |
| Galios didinimas | Biturbo |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 84mm |
| Stūmoklio eiga | 90mm |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 8 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 12.7m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4886mm |
| Plotis | 1938mm |
| Aukštis | 1762mm |
| Važiuoklės bazė | 2933mm |
| Priekinė ašis | 1644mm |
| Galinė ašis | 1650mm |
| Prošvaisa | 209mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1995kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2705kg |
| Tūris / talpa | 710kg |
| Min. bagažinės talpa | 630litre |
| Maks. bagažinės talpa | 1870litre |
| Priekinės/galinės ašies apkrova | 1220/1525kg |
| Permitted road-train weight | 5405kg |
| Kėbulas | SUV |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Miestas | 7.5 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 6 litrai / 100km |
| Vidurkis | 6.4 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.