Šis 4.2 AT (295 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation SUV kėbule, kuris Buick buvo gaminamas nuo 2004m. iki 2007m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 7 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 14litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 11litre |
| Degalų bako talpa | 83litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 590 to 750km |
| Kuras | 92 RON |
| Maksimalus greitis | 175km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 8second |
| Tūris / talpa | 4157cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 295bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 000RPM |
| Sukimo momentas | 375Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4800RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Purkštukai |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 93mm |
| Stūmoklio eiga | 102mm |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 4 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4871mm |
| Plotis | 1894mm |
| Aukštis | 1894mm |
| Važiuoklės bazė | 2869mm |
| Priekinė ašis | 1603mm |
| Galinė ašis | 1577mm |
| Prošvaisa | 196mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 2065kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2517kg |
| Min. bagažinės talpa | 1127litre |
| Maks. bagažinės talpa | 2268litre |
| Kėbulas | SUV |
| Priekinė važiuoklė | Double wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Trailing arms |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Miestas | 16.8 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 13.2 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.