Šis 3.8 AT (173 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Kabrioletas kėbule, kuris Buick buvo gaminamas nuo 1988m. iki 1991m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 0 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Kabrioletas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 2 |
| Ilgis | 4640mm |
| Plotis | 1855mm |
| Aukštis | 1310mm |
| Važiuoklės bazė | 2500mm |
| Priekinė ašis | 1530mm |
| Galinė ašis | 1530mm |
| Prošvaisa | 150mm |
| Min. bagažinės talpa | 300litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1630kg |
| Maks. bagažinės talpa | 300litre |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 3791cm3 |
| Variklio galia | 173bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 4 800RPM |
| Įpurškimas | Purkštukai |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Cilindro skersmuo | 96mm |
| Stūmoklio eiga | 86mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Sukimo momentas | 298Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2000RPM |
| Kuras | 98 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 200km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 10second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 17litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 10litre |
| Degalų bako talpa | 71litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 420 to 710km |
| Galinė važiuoklė | Independent |
|---|---|
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Pavarų skaičius | 4 |
| Miestas | 20.4 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 12 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.