Šis 3.5 AT AWD (198 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation SUV kėbule, kuris Buick buvo gaminamas nuo 2002m. iki 2007m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 5 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | SUV |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 7 |
| Ilgis | 4734mm |
| Plotis | 1871mm |
| Aukštis | 1766mm |
| Važiuoklės bazė | 2851mm |
| Priekinė ašis | 1588mm |
| Galinė ašis | 1608mm |
| Prošvaisa | 177mm |
| Maks. bagažinės talpa | 3084litre |
| Min. bagažinės talpa | 280litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1930kg |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 3498cm3 |
| Variklio galia | 198bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 600RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Cilindro skersmuo | 94mm |
| Stūmoklio eiga | 84mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Sukimo momentas | 289Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3200RPM |
| Kuras | 92 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 173km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 11.4second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 13.1litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 10.2litre |
| Degalų bako talpa | 70litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 530 to 690km |
| Priekinė važiuoklė | Strut |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Helical springs |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Pavarų skaičius | 4 |
| Miestas | 15.7 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 12.2 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.