Šis 3.8 AT (240 hp) variklis buvo montuojamas 8 generation Kupė kėbule, kuris Buick buvo gaminamas nuo 1995m. iki 1999m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 2 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Kupė |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 5262mm |
| Plotis | 1910mm |
| Aukštis | 1390mm |
| Važiuoklės bazė | 2894mm |
| Priekinė ašis | 1590mm |
| Galinė ašis | 1580mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1677kg |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 3791cm3 |
| Variklio galia | 240bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 5 200RPM |
| Įpurškimas | Purkštukai |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Cilindro skersmuo | 96mm |
| Stūmoklio eiga | 86mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Sukimo momentas | 380Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3200RPM |
| Kuras | 92 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 175km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 7second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 13litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 8litre |
| Degalų bako talpa | 76litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 580 to 950km |
| Priekinė važiuoklė | Strut |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Helical springs |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Pavarų skaičius | 4 |
| Miestas | 15.6 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 9.6 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.