Šis 5.7 AT (264 hp) variklis buvo montuojamas 8 generation Universalas kėbule, kuris Buick buvo gaminamas nuo 1991m. iki 1996m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 0 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Universalas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Plotis | 2028mm |
| Ilgis | 5526mm |
| Aukštis | 1531mm |
| Važiuoklės bazė | 2945mm |
| Priekinė ašis | 1578mm |
| Min. bagažinės talpa | 2616litre |
| Galinė ašis | 1628mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 2045kg |
| Maks. bagažinės talpa | 2616litre |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 5733cm3 |
| Variklio galia | 264bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 5 000RPM |
| Sukimo momentas | 454Nm |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Cilindrų skaičius | 8 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3200RPM |
| Cilindro skersmuo | 101mm |
| Stūmoklio eiga | 88mm |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 11litre |
| Degalų bako talpa | 83litre |
| Priekinė važiuoklė | Double wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Helical springs |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Pavarų skaičius | 4 |
| Vidurkis | 13.2 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.