Šis 3.1 AT (158 hp) variklis buvo montuojamas 7 generation Sedanas kėbule, kuris Buick buvo gaminamas nuo 1989m. iki 2000m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 3 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 10.5litre |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 58litre |
| Kuras | 80 RON |
| Tūris / talpa | 3136cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 158bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 5 200RPM |
| Sukimo momentas | 251Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4000RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Cilindro skersmuo | 89mm |
| Stūmoklio eiga | 84mm |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 4 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4805mm |
| Plotis | 1732mm |
| Aukštis | 1360mm |
| Važiuoklės bazė | 2627mm |
| Priekinė ašis | 1417mm |
| Galinė ašis | 1404mm |
| Prošvaisa | 160mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1345kg |
| Min. bagažinės talpa | 374litre |
| Maks. bagažinės talpa | 374litre |
| Kėbulas | Sedanas |
| Priekinė važiuoklė | Strut |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Helical springs |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Vidurkis | 12.6 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.