Šis 2.0 MT (140 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Sedanas kėbule, kuris BYD buvo gaminamas nuo 2007m. iki 2010m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 1 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Sukimo momentas | 186Nm |
|---|---|
| Variklio tipas | Benzinas |
| Tūris / talpa | 1991cm3 |
| Variklio galia | 140bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 000RPM |
| Įpurškimas | Purkštukai |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4000RPM |
| Kėbulas | Sedanas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4846mm |
| Plotis | 1822mm |
| Aukštis | 1465mm |
| Važiuoklės bazė | 2740mm |
| Priekinė ašis | 1551mm |
| Galinė ašis | 1551mm |
| Prošvaisa | 150mm |
| Min. bagažinės talpa | 480litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1435kg |
| Maks. bagažinės talpa | 480litre |
| Kuras | 92 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 185km/h |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 6.6litre |
| Teršalų emisijų standartas | EURO III |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Miestas | 7.9 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.