Šis 0.8 AT (40 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation [Restyling] Hečbekas kėbule, kuris BYD buvo gaminamas nuo 2005m. iki 2010m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 3 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 7litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 4.5litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 4.9litre |
| Degalų bako talpa | 30litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 430 to 670km |
| Kuras | 95 RON |
| Maksimalus greitis | 119km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 25second |
| Tūris / talpa | 796cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 40bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 000RPM |
| Sukimo momentas | 62Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4500RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Purkštukai |
| Cilindrų skaičius | 3 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 4 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 10.2m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 3600mm |
| Plotis | 1467mm |
| Aukštis | 1470mm |
| Važiuoklės bazė | 2300mm |
| Priekinė ašis | 1220mm |
| Galinė ašis | 1205mm |
| Prošvaisa | 150mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 725kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1090kg |
| Kėbulas | Hečbekas |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | semi dependent, Torsion beam |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Miestas | 8.4 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 5.4 litrai / 100km |
| Vidurkis | 5.9 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.