Šis 4.5i AT (204 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Kabrioletas kėbule, kuris Cadillac buvo gaminamas nuo 1989m. iki 1996m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 1 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 18litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 11litre |
| Degalų bako talpa | 76litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 420 to 690km |
| Kuras | 95 RON |
| Maksimalus greitis | 210km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 8second |
| Tūris / talpa | 4467cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 204bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 4 400RPM |
| Sukimo momentas | 366Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3200RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 8 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Cilindro skersmuo | 92mm |
| Stūmoklio eiga | 84mm |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 4 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 11.8m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 2 |
|---|---|
| Ilgis | 4540mm |
| Plotis | 1865mm |
| Aukštis | 1310mm |
| Važiuoklės bazė | 2525mm |
| Priekinė ašis | 1535mm |
| Galinė ašis | 1535mm |
| Prošvaisa | 145mm |
| Min. bagažinės talpa | 460litre |
| Maks. bagažinės talpa | 460litre |
| Kėbulas | Kabrioletas |
| Priekinė važiuoklė | Helical springs |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Helical springs |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 21.6 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 13.2 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.