Šis 3.6 AT (324 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Sedanas kėbule, kuris Cadillac buvo gaminamas nuo 2012m. iki 2014m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 4 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 12.4litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 8.4litre |
| Kuras | 98 RON |
| Teršalų emisijų standartas | EURO V |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 5.4second |
| Tūris / talpa | 3564cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 324bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 800RPM |
| Sukimo momentas | 371Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4800RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 6 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4634mm |
| Plotis | 1806mm |
| Aukštis | 1420mm |
| Važiuoklės bazė | 2776mm |
| Priekinė ašis | 1511mm |
| Galinė ašis | 1547mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1570kg |
| Kėbulas | Sedanas |
| Priekinė važiuoklė | MacPherson Struts, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Double wishbone, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Miestas | 14.9 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 10.1 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.