Šis 2.0 T MT (175 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Sedanas kėbule, kuris Cadillac buvo gaminamas nuo 2006m. iki 2009m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 6 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Sukimo momentas | 265Nm |
|---|---|
| Variklio tipas | Benzinas |
| Tūris / talpa | 1998cm3 |
| Variklio galia | 175bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 5 500RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2500RPM |
| Kėbulas | Sedanas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4679mm |
| Plotis | 1753mm |
| Aukštis | 1433mm |
| Važiuoklės bazė | 2675mm |
| Priekinė ašis | 1506mm |
| Galinė ašis | 1529mm |
| Prošvaisa | 120mm |
| Min. bagažinės talpa | 425litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1460kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2000kg |
| Maks. bagažinės talpa | 425litre |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 220km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 8second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 10.8litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 5.7litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 7.6litre |
| Degalų bako talpa | 58litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 540 to 1 020km |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Dependent, Spring, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 10.8m |
| Miestas | 13 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 6.8 litrai / 100km |
| Vidurkis | 9.1 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.