Šis 5.0i AT (173 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Sedanas kėbule, kuris Cadillac buvo gaminamas nuo 1993m. iki 1996m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 1 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 17litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 11litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 12.4litre |
| Degalų bako talpa | 95litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 560 to 860km |
| Kuras | 95 RON |
| Maksimalus greitis | 190km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 12second |
| Tūris / talpa | 5001cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 173bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 4 200RPM |
| Sukimo momentas | 346Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2400RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Įpurškimas | Monoinjection |
| Cilindrų skaičius | 8 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Cilindro skersmuo | 94.8mm |
| Stūmoklio eiga | 88.3mm |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 4 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 5615mm |
| Plotis | 1940mm |
| Aukštis | 1460mm |
| Važiuoklės bazė | 3085mm |
| Priekinė ašis | 1570mm |
| Galinė ašis | 1540mm |
| Prošvaisa | 140mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1940kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2390kg |
| Min. bagažinės talpa | 555litre |
| Maks. bagažinės talpa | 555litre |
| Kėbulas | Sedanas |
| Priekinė važiuoklė | Steering knuckle |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Steering knuckle |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Miestas | 20.4 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 13.2 litrai / 100km |
| Vidurkis | 14.9 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.