Šis 3.0 AT (203 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Sedanas kėbule, kuris Cadillac buvo gaminamas nuo 1994m. iki 2002m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 0 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Sukimo momentas | 260Nm |
|---|---|
| Variklio tipas | Benzinas |
| Tūris / talpa | 2962cm3 |
| Variklio galia | 203bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 6 000RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Cilindro skersmuo | 86mm |
| Stūmoklio eiga | 85mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3600RPM |
| Kėbulas | Sedanas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4930mm |
| Plotis | 1790mm |
| Aukštis | 1430mm |
| Važiuoklės bazė | 2730mm |
| Priekinė ašis | 1505mm |
| Galinė ašis | 1520mm |
| Prošvaisa | 130mm |
| Min. bagažinės talpa | 410litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1710kg |
| Maks. bagažinės talpa | 410litre |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 204km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 8second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 13.1litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 9.4litre |
| Degalų bako talpa | 68litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 520 to 720km |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Pavarų skaičius | 4 |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
|---|---|
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone, Stabilizer bar |
| Miestas | 15.7 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 11.3 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.