Šis 3.6 V6 VVT DI RWD (304 hp) variklis buvo montuojamas 2 generation Coupe 2-doors kėbule, kuris Cadillac buvo gaminamas nuo 2007m. iki 2014m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 3 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Kupė |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 4 |
| Ilgis | 4788mm |
| Plotis | 1883mm |
| Aukštis | 1422mm |
| Važiuoklės bazė | 2880mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1773kg |
| Priekinė ašis | 1575mm |
| Min. bagažinės talpa | 300litre |
| Galinė ašis | 1600mm |
| Maks. bagažinės talpa | 300litre |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 3564cm3 |
| Variklio galia | 304bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 6 400RPM |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Sukimo momentas | 374Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 5200RPM |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 241km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 6second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 16.1litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 7.9litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 10.9litre |
| Degalų bako talpa | 68litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 420 to 860km |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Pavarų skaičius | 6 |
| Apsisukimo spindulys | 10.9m |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Double wishbone, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Miestas | 19.3 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 9.5 litrai / 100km |
| Vidurkis | 13.1 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.