Šis 3.6 V6 VVT DI RWD (322 hp) variklis buvo montuojamas 2 generation Sedanas (4 durų) kėbule, kuris Cadillac buvo gaminamas nuo 2007m. iki 2014m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 5 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 15.6litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 7.5litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 10.5litre |
| Degalų bako talpa | 68litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 440 to 910km |
| Kuras | 95 RON |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Maksimalus greitis | 241km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 6.3second |
| Tūris / talpa | 3564cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 322bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 800RPM |
| Sukimo momentas | 373Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4900RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 94mm |
| Stūmoklio eiga | 85.6mm |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 6 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 10m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4788mm |
| Plotis | 1882mm |
| Aukštis | 1422mm |
| Važiuoklės bazė | 2880mm |
| Priekinė ašis | 1570mm |
| Galinė ašis | 1595mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1750kg |
| Min. bagažinės talpa | 385litre |
| Maks. bagažinės talpa | 385litre |
| Kėbulas | Sedanas |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Double wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Miestas | 18.7 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 9 litrai / 100km |
| Vidurkis | 12.6 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.