Šis 6.2 AT (564 hp) variklis buvo montuojamas 2 generation V sedan 4-doors kėbule, kuris Cadillac buvo gaminamas nuo 2007m. iki 2014m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 1 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 19.6litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 13.1litre |
| Degalų bako talpa | 70litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 360 to 530km |
| Kuras | 95 RON |
| Maksimalus greitis | 308km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 4second |
| Tūris / talpa | 6162cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 564bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 100RPM |
| Sukimo momentas | 551Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3800RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų skaičius | 8 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 6 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4859mm |
| Plotis | 1842mm |
| Aukštis | 1455mm |
| Važiuoklės bazė | 2880mm |
| Priekinė ašis | 1575mm |
| Galinė ašis | 1577mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1936kg |
| Kėbulas | Sedanas |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Double wishbone, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Double wishbone, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Miestas | 23.5 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 15.7 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.