Šis 3.6 AT RWD (321 hp) variklis buvo montuojamas 3 generation Sedanas kėbule, kuris Cadillac buvo gaminamas nuo 2013m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 7 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Sedanas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4966mm |
| Plotis | 1833mm |
| Aukštis | 1454mm |
| Važiuoklės bazė | 2910mm |
| Priekinė ašis | 1560mm |
| Galinė ašis | 1568mm |
| Maks. bagažinės talpa | 388litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1704kg |
| Min. bagažinės talpa | 388litre |
| Prošvaisa | 140mm |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 3564cm3 |
| Variklio galia | 321bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 800RPM |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Cilindro skersmuo | 94mm |
| Stūmoklio eiga | 85.6mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Sukimo momentas | 373Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4800RPM |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 12.4litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 8.4litre |
| Degalų bako talpa | 72litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 580 to 860km |
| Teršalų emisijų standartas | EURO V |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Pavarų skaičius | 8 |
| Miestas | 14.9 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 10.1 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.