Šis 6.2 AT (649 hp) variklis buvo montuojamas 3 generation V sedan 4-doors kėbule, kuris Cadillac buvo gaminamas nuo 2013m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 0 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 20litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 8.9litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 13litre |
| Degalų bako talpa | 72litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 360 to 810km |
| Kuras | 95 RON |
| Teršalų emisijų standartas | EURO VI |
| Maksimalus greitis | 320km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 3.7second |
| Tūris / talpa | 6162cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 649bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 400RPM |
| Sukimo momentas | 855Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3600RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 8 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 103.25mm |
| Stūmoklio eiga | 92mm |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 8 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 12.3m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 5020mm |
| Plotis | 1863mm |
| Aukštis | 1447mm |
| Važiuoklės bazė | 2910mm |
| Priekinė ašis | 1576mm |
| Galinė ašis | 1553mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1850kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2350kg |
| Tūris / talpa | 500kg |
| Priekinės/galinės ašies apkrova | 1150/1270kg |
| Kėbulas | Sedanas |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Miestas | 24 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 10.7 litrai / 100km |
| Vidurkis | 15.6 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.