Šis 4.9i AT (204 hp) variklis buvo montuojamas 10 generation Sedanas kėbule, kuris Cadillac buvo gaminamas nuo 1994m. iki 1999m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 2 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 11litre |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 68litre |
| Kuras | 95 RON |
| Tūris / talpa | 4892cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 204bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 4 400RPM |
| Sukimo momentas | 373Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3100RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Įpurškimas | Purkštukai |
| Cilindrų skaičius | 8 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Cilindro skersmuo | 92mm |
| Stūmoklio eiga | 92mm |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 4 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 5326mm |
| Plotis | 1946mm |
| Aukštis | 1431mm |
| Važiuoklės bazė | 2889mm |
| Priekinė ašis | 1546mm |
| Galinė ašis | 1546mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1703kg |
| Min. bagažinės talpa | 566litre |
| Maks. bagažinės talpa | 566litre |
| Kėbulas | Sedanas |
| Priekinė važiuoklė | Strut |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Helical springs |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Vidurkis | 13.2 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.