Šis 4.6 AT (299 hp) variklis buvo montuojamas 11 generation Kupė kėbule, kuris Cadillac buvo gaminamas nuo 1991m. iki 2002m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 3 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 15.8litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 9.1litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 11.5litre |
| Degalų bako talpa | 76litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 480 to 840km |
| Kuras | 98 RON |
| Maksimalus greitis | 240km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 7.6second |
| Tūris / talpa | 4565cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 299bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 000RPM |
| Sukimo momentas | 393Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4400RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 8 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 93mm |
| Stūmoklio eiga | 84mm |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 4 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 12.8m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 5136mm |
| Plotis | 1918mm |
| Aukštis | 1370mm |
| Važiuoklės bazė | 2743mm |
| Priekinė ašis | 1546mm |
| Galinė ašis | 1546mm |
| Prošvaisa | 150mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1765kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2246kg |
| Min. bagažinės talpa | 434litre |
| Maks. bagažinės talpa | 434litre |
| Kėbulas | Kupė |
| Priekinė važiuoklė | Wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Double wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Miestas | 19 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 10.9 litrai / 100km |
| Vidurkis | 13.8 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.