Šis 5.7 AT (258 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation SUV kėbule, kuris Cadillac buvo gaminamas nuo 1998m. iki 2001m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 0 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | SUV |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 5110mm |
| Plotis | 1955mm |
| Aukštis | 1890mm |
| Važiuoklės bazė | 2985mm |
| Priekinė ašis | 1590mm |
| Galinė ašis | 1615mm |
| Prošvaisa | 210mm |
| Maks. bagažinės talpa | 3345litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 2530kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 3085kg |
| Min. bagažinės talpa | 1895litre |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 5733cm3 |
| Variklio galia | 258bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 4 600RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Cilindrų skaičius | 8 |
| Cilindro skersmuo | 101mm |
| Stūmoklio eiga | 88mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Sukimo momentas | 447Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2800RPM |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 177km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 10.5second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 18.1litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 14.7litre |
| Degalų bako talpa | 114litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 630 to 780km |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Torsion, Double wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Pavarų skaičius | 4 |
| Miestas | 21.7 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 17.6 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.