Šis 6.0i AT AWD (345 hp) variklis buvo montuojamas 2 generation SUV kėbule, kuris Cadillac buvo gaminamas nuo 2002m. iki 2006m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 3 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 18.1litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 14.7litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 16.8litre |
| Degalų bako talpa | 117litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 650 to 800km |
| Kuras | 95 RON |
| Maksimalus greitis | 170km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 8.4second |
| Tūris / talpa | 5967cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 345bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 200RPM |
| Sukimo momentas | 515Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4000RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 8 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Cilindro skersmuo | 101mm |
| Stūmoklio eiga | 92mm |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 4 |
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 8 |
|---|---|
| Ilgis | 5570mm |
| Plotis | 2019mm |
| Aukštis | 1923mm |
| Važiuoklės bazė | 3302mm |
| Priekinė ašis | 1651mm |
| Galinė ašis | 1676mm |
| Prošvaisa | 270mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 2720kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 3266kg |
| Min. bagažinės talpa | 462litre |
| Maks. bagažinės talpa | 2962litre |
| Kėbulas | SUV |
| Priekinė važiuoklė | Torsion |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Helical springs |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 21.7 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 17.6 litrai / 100km |
| Vidurkis | 20.2 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.