Šis Vortec 6.2L V8 SFI (409 hp) variklis buvo montuojamas 3 generation SUV kėbule, kuris Cadillac buvo gaminamas nuo 2007m. iki 2014m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 1 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 17.7litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 10.8litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 14.6litre |
| Degalų bako talpa | 98litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 550 to 910km |
| Kuras | 95 RON |
| Teršalų emisijų standartas | EURO V |
| Maksimalus greitis | 172km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 6.7second |
| Tūris / talpa | 6162cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 409bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 700RPM |
| Sukimo momentas | 565Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4300RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 8 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 6 |
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Apsisukimo spindulys | 11.9m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 78 |
|---|---|
| Ilgis | 5143mm |
| Plotis | 2007mm |
| Aukštis | 1887mm |
| Važiuoklės bazė | 2946mm |
| Priekinė ašis | 1703mm |
| Galinė ašis | 1732mm |
| Prošvaisa | 234.6mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 2570kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 3220kg |
| Tūris / talpa | 650kg |
| Min. bagažinės talpa | 478litre |
| Maks. bagažinės talpa | 3084litre |
| Kėbulas | SUV |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Multi wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Miestas | 21.2 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 13 litrai / 100km |
| Vidurkis | 17.5 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.