Šis 4.6 AT (320 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation SUV kėbule, kuris Cadillac buvo gaminamas nuo 2004m. iki 2009m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 3 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | SUV |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 7 |
| Ilgis | 4950mm |
| Plotis | 1844mm |
| Aukštis | 1722mm |
| Važiuoklės bazė | 2957mm |
| Priekinė ašis | 1572mm |
| Galinė ašis | 1580mm |
| Prošvaisa | 200mm |
| Maks. bagažinės talpa | 1968litre |
| Min. bagažinės talpa | 238litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1980kg |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 4565cm3 |
| Variklio galia | 320bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 400RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Cilindrų skaičius | 8 |
| Cilindro skersmuo | 93mm |
| Stūmoklio eiga | 84mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Sukimo momentas | 427Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4400RPM |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 240km/h |
| Degalų bako talpa | 76litre |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 14.7litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 11.2litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 12.4litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 520 to 680km |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Double wishbone, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Lever, Dampers, Spring, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Pavarų skaičius | 5 |
| Apsisukimo spindulys | 12m |
| Miestas | 17.6 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 13.4 litrai / 100km |
| Vidurkis | 14.9 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.