Šis 3.0 V6 SIDI (271 hp) variklis buvo montuojamas 2 generation SUV kėbule, kuris Cadillac buvo gaminamas nuo 2010m. iki 2013m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 1 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | SUV |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Plotis | 1910mm |
| Ilgis | 4834mm |
| Aukštis | 1669mm |
| Važiuoklės bazė | 2807mm |
| Priekinė ašis | 1621mm |
| Min. bagažinės talpa | 827litre |
| Maks. bagažinės talpa | 1730litre |
| Galinė ašis | 1610mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1981kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2480kg |
| Prošvaisa | 179mm |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 2986cm3 |
| Variklio galia | 271bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 7 000RPM |
| Sukimo momentas | 301Nm |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3200RPM |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 200km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 8.5second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 16.1litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 8.5litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 11.3litre |
| Degalų bako talpa | 79litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 490 to 930km |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Multi wishbone, Trailing arms, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Pavarų skaičius | 6 |
| Apsisukimo spindulys | 12.2m |
| Miestas | 19.3 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 10.2 litrai / 100km |
| Vidurkis | 13.6 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.