Šis 1.8 MT (190 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Roadster kėbule, kuris Caterham buvo gaminamas nuo 1994m. iki 2002m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 5 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Roadster |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 2 |
| Ilgis | 3800mm |
| Plotis | 1580mm |
| Aukštis | 1150mm |
| Važiuoklės bazė | 2230mm |
| Priekinė ašis | 1320mm |
| Galinė ašis | 1320mm |
| Prošvaisa | 110mm |
| Min. bagažinės talpa | 250litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 650kg |
| Maks. bagažinės talpa | 250litre |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 1795cm3 |
| Variklio galia | 190bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 7 500RPM |
| Įpurškimas | Purkštukai |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindro skersmuo | 80mm |
| Stūmoklio eiga | 89mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Sukimo momentas | 203Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3000RPM |
| Kuras | 98 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 220km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 5second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 14litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 8litre |
| Degalų bako talpa | 66litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 11.7litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 470 to 830km |
| Priekinė važiuoklė | Helical springs |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | De-Dion |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 6 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 11m |
| Miestas | 16.8 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 9.6 litrai / 100km |
| Vidurkis | 14 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.