Šis 2.0 MT (136 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Sedanas kėbule, kuris Chery buvo gaminamas nuo 2006m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 3 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 10.7litre |
|---|---|
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 7.8litre |
| Degalų bako talpa | 60litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 560km |
| Kuras | 92 RON |
| Maksimalus greitis | 190km/h |
| Tūris / talpa | 1971cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 136bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 750RPM |
| Sukimo momentas | 180Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4000RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Purkštukai |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 12m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4770mm |
| Plotis | 1818mm |
| Aukštis | 1445mm |
| Važiuoklės bazė | 2700mm |
| Priekinė ašis | 1550mm |
| Galinė ašis | 1530mm |
| Prošvaisa | 125mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1440kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1815kg |
| Kėbulas | Sedanas |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 12.8 litrai / 100km |
|---|---|
| Vidurkis | 9.4 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.