Šis 2.0 MT (129 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Sedanas kėbule, kuris Chery buvo gaminamas nuo 2006m. iki 2010m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 1 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 6.8litre |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 52litre |
| Kuras | 92 RON |
| Maksimalus greitis | 185km/h |
| Tūris / talpa | 1971cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 129bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 500RPM |
| Sukimo momentas | 180Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4000RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Purkštukai |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 10.6m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4552mm |
| Plotis | 1750mm |
| Aukštis | 1483mm |
| Važiuoklės bazė | 2600mm |
| Priekinė ašis | 1505mm |
| Galinė ašis | 1505mm |
| Prošvaisa | 124mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1285kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1665kg |
| Kėbulas | Sedanas |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Vidurkis | 8.2 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.