Šis 1.3 AMT (83 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Hečbekas kėbule, kuris Chery buvo gaminamas nuo 2011m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 1 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Hečbekas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 4 |
| Ilgis | 3866mm |
| Plotis | 1622mm |
| Aukštis | 1638mm |
| Važiuoklės bazė | 2330mm |
| Prošvaisa | 180mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1183kg |
| Priekinė ašis | 1382mm |
| Galinė ašis | 1386mm |
| Pakrauto automobilio svoris | 1575kg |
| Tūris / talpa | 392kg |
| Min. bagažinės talpa | 275litre |
| Maks. bagažinės talpa | 1000litre |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 1297cm3 |
| Variklio galia | 83bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 750RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Sukimo momentas | 112Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3800up to 4 500 RPM |
| Cilindro skersmuo | 73mm |
| Stūmoklio eiga | 77.5mm |
| Kuras | 92 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 150km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 16second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 9litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 6.1litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 7.1litre |
| Degalų bako talpa | 45litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 500 to 740km |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Dependent, Multi wishbone, Dampers, Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Pavarų dėžė | Elektroninė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Pavarų skaičius | 5 |
| Apsisukimo spindulys | 9.4m |
| Miestas | 10.8 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 7.3 litrai / 100km |
| Vidurkis | 8.5 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.