Šis 1.3 MT (83 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Hečbekas kėbule, kuris Chery buvo gaminamas nuo 2007m. iki 2014m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 0 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Sukimo momentas | 114Nm |
|---|---|
| Variklio tipas | Benzinas |
| Tūris / talpa | 1297cm3 |
| Variklio galia | 83bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 000RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3800up to 4 500 RPM |
| Cilindro skersmuo | 73mm |
| Stūmoklio eiga | 77.5mm |
| Kėbulas | Hečbekas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 4 |
| Ilgis | 3700mm |
| Plotis | 1578mm |
| Aukštis | 1527mm |
| Važiuoklės bazė | 2390mm |
| Priekinė ašis | 1370mm |
| Galinė ašis | 1355mm |
| Prošvaisa | 175mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1040kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1415kg |
| Min. bagažinės talpa | 168litre |
| Tūris / talpa | 375kg |
| Maks. bagažinės talpa | 168litre |
| Priekinės/galinės ašies apkrova | 770/645kg |
| Kuras | 92 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 156km/h |
| Degalų bako talpa | 43litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 6.7litre |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 9.8m |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
|---|---|
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
| Galinė važiuoklė | Dependent, Dampers, Spring |
| Vidurkis | 8 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.