Šis 1.6 CVT (126 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Sedanas kėbule, kuris Chery buvo gaminamas nuo 2008m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 2 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Sedanas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4352mm |
| Plotis | 1794mm |
| Aukštis | 1464mm |
| Važiuoklės bazė | 2550mm |
| Priekinė ašis | 1550mm |
| Galinė ašis | 1540mm |
| Prošvaisa | 127mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1470kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1845kg |
| Min. bagažinės talpa | 500litre |
| Tūris / talpa | 375kg |
| Maks. bagažinės talpa | 500litre |
| Priekinės/galinės ašies apkrova | 1000/950kg |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 1598cm3 |
| Variklio galia | 126bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 150RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Sukimo momentas | 160Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3900RPM |
| Kuras | 92 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 180km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 15.5second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 9.6litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 6.3litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 7.5litre |
| Degalų bako talpa | 57litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 590 to 900km |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone, Dampers, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Pavarų dėžė | Continuously variable transmission (CVT) |
|---|---|
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 10.9m |
| Miestas | 11.5 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 7.6 litrai / 100km |
| Vidurkis | 9 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.