Šis 0.8 AT (52 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Hečbekas kėbule, kuris Chery buvo gaminamas nuo 2005m. iki 2009m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 3 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 5.2litre |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 35litre |
| Kuras | 92 RON |
| Maksimalus greitis | 130km/h |
| Tūris / talpa | 812cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 52bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 000RPM |
| Sukimo momentas | 70Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3500up to 4 000 RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Purkštukai |
| Cilindrų skaičius | 3 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 10m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 3550mm |
| Plotis | 1508mm |
| Aukštis | 1491mm |
| Važiuoklės bazė | 2340mm |
| Priekinė ašis | 1295mm |
| Galinė ašis | 1260mm |
| Prošvaisa | 125mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 900kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1250kg |
| Kėbulas | Hečbekas |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Dependent |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Vidurkis | 6.2 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.