Šis 1.1 MT (67 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Sedanas kėbule, kuris Chery buvo gaminamas nuo 2006m. iki 2010m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 1 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 6.1litre |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 45litre |
| Kuras | 95 RON |
| Teršalų emisijų standartas | EURO III |
| Maksimalus greitis | 130km/h |
| Tūris / talpa | 1083cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 67bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 000RPM |
| Sukimo momentas | 90Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3500up to 4 000 RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 72mm |
| Stūmoklio eiga | 66.5mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 9m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 3995mm |
| Plotis | 1640mm |
| Aukštis | 1520mm |
| Važiuoklės bazė | 2340mm |
| Priekinė ašis | 1420mm |
| Galinė ašis | 1420mm |
| Prošvaisa | 130mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1050kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1425kg |
| Kėbulas | Sedanas |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Spring |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Helical springs |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Vidurkis | 7.3 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.