Šis 1.6 MT (126 hp) variklis buvo montuojamas T11 [Restyling] SUV kėbule, kuris Chery buvo gaminamas nuo 2012m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 4 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 8.9litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 5.4litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 6.7litre |
| Degalų bako talpa | 55litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 620 to 1 020km |
| Kuras | 92 RON |
| Maksimalus greitis | 175km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 14second |
| Tūris / talpa | 1598cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 126bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 150RPM |
| Sukimo momentas | 160Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3900RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 11m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4390mm |
| Plotis | 1765mm |
| Aukštis | 1705mm |
| Važiuoklės bazė | 2510mm |
| Priekinė ašis | 1500mm |
| Galinė ašis | 1495mm |
| Prošvaisa | 190mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1418kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1718kg |
| Tūris / talpa | 300kg |
| Min. bagažinės talpa | 520litre |
| Maks. bagažinės talpa | 520litre |
| Priekinės/galinės ašies apkrova | 887/831kg |
| Kėbulas | SUV |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Double wishbone, Dampers, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 10.7 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 6.5 litrai / 100km |
| Vidurkis | 8 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.