Šis 1.5 MT (109 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Hečbekas kėbule, kuris Chery buvo gaminamas nuo 2011m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 0 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Sukimo momentas | 140Nm |
|---|---|
| Variklio tipas | Benzinas |
| Tūris / talpa | 1497cm3 |
| Variklio galia | 109bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 000RPM |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4500RPM |
| Cilindro skersmuo | 77.4mm |
| Stūmoklio eiga | 79.52mm |
| Kėbulas | Hečbekas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4139mm |
| Plotis | 1686mm |
| Aukštis | 1492mm |
| Važiuoklės bazė | 2527mm |
| Priekinė ašis | 1448mm |
| Galinė ašis | 1422mm |
| Prošvaisa | 160mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1275kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1575kg |
| Min. bagažinės talpa | 370litre |
| Maks. bagažinės talpa | 1300litre |
| Tūris / talpa | 300kg |
| Priekinės/galinės ašies apkrova | 875/745kg |
| Kuras | 92 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 160km/h |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 7.7litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 5.8litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 7.2litre |
| Degalų bako talpa | 57litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 740 to 980km |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Dependent, Lever, Dampers, Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 11m |
| Miestas | 9.2 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 7 litrai / 100km |
| Vidurkis | 8.6 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.