Šis 1.4 Flex MT (96 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Hečbekas kėbule, kuris Chevrolet buvo gaminamas nuo 2009m. iki 2013m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 1 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 7.2litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 5.2litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 6.8litre |
| Degalų bako talpa | 54litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 750 to 1 040km |
| Kuras | Gasoline, Ethanol |
| Maksimalus greitis | 172km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 11.1second |
| Tūris / talpa | 1389cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 96bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 000RPM |
| Sukimo momentas | 129Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3200RPM |
| Variklio tipas | Hibridas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Cilindro skersmuo | 77.6mm |
| Stūmoklio eiga | 73.4mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 3996mm |
| Plotis | 1680mm |
| Aukštis | 1470mm |
| Važiuoklės bazė | 2540mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1032kg |
| Kėbulas | Hečbekas |
| Priekinė važiuoklė | MacPherson Struts |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | MacPherson Struts |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Miestas | 9.4 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 6.8 litrai / 100km |
| Vidurkis | 8.8 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.