Šis 2.0 Flexfuel MT (121 hp) variklis buvo montuojamas 2 generation [Restyling] SS hatchback 5-doors kėbule, kuris Chevrolet buvo gaminamas nuo 2003m. iki 2011m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 1 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 10litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 6.4litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 7.9litre |
| Degalų bako talpa | 52litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 520 to 810km |
| Kuras | 92 RON, Ethanol |
| Maksimalus greitis | 198km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 9.8second |
| Tūris / talpa | 1998cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 121bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 200RPM |
| Sukimo momentas | 180Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2600RPM |
| Variklio tipas | Hibridas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Cilindro skersmuo | 86mm |
| Stūmoklio eiga | 86mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 11.1m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4199mm |
| Plotis | 1709mm |
| Aukštis | 1431mm |
| Važiuoklės bazė | 2614mm |
| Priekinė ašis | 1484mm |
| Galinė ašis | 1460mm |
| Prošvaisa | 115mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1180kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1650kg |
| Tūris / talpa | 470kg |
| Min. bagažinės talpa | 370litre |
| Maks. bagažinės talpa | 1180litre |
| Kėbulas | Hečbekas |
| Priekinė važiuoklė | Strut, Wishbone, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Trailing arms, Dampers, Helical springs |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Miestas | 13 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 8.3 litrai / 100km |
| Vidurkis | 10.3 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.